This is a title
This is a description
6
PŁYTKI PRZEMYSŁOWE

Historyczne płytki podłogowe
PAVIMENTI

Wnętrze naszego mieszkania bądź firmy wyraża nas samych – nasze poczucie estetyki, smaku i wrażliwości. Ważne jest zatem, aby poprzez styl jaki panuje w przestrzeni, w której przebywamy wyrażał nasz indywidualizm. Najpiękniejsze historyczne posadzki to chyba te z okresu secesyjnego. Ceramiczne płytki świetnie będą wyglądać we wnętrzach klasycznych. Zapotrzebowanie na tego typu artykuły jest coraz większe, ponieważ dla większości ludzi liczy się ciekawy design i wiedzą oni, że ma on znaczenie i oddziałuje choćby na nasze samopoczucie. Posadzki historyczne przeznaczone są do wnętrz luksusowych oraz ekskluzywnych, które mogą np. nawiązywać do epoki wiktoriańskiej.

Bogactwo kolorów i kształtów płytek stylizowanych na historyczne sprawia, że każdy nasz klient może ułożyć i wybrać ciekawą i oryginalną kompozycję, z różnymi motywami, tak aby odpowiadała jego potrzebom i poczuciu piękna.

Historyczne płytki podłogowe znajdujące się w naszej ofercie produkowane są przez firmę ZAHNA FLIESEN GmbH, której historia zaczyna się niespełna 120 lat temu. Na specjalnie życzenie klientów produkuje ona również płytki za zamówienie o specjalnych kolorach oraz formatach. Historyczne płytki podłogowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak ceramika. ZAHNA jest uznaną przez konserwatorów zabytków firmą zajmującą się wyrobem trwałych oraz estetycznych płytek.